Languages Across Borders

Розташування:
BEC cпівпрацює з підрозділом школи в Ванкувері, (Британська Колумбія, Канада); також є представництва в Монреалі (Квебек, Канада) і Мелборні (Австралія)
Рік заснування: 1992
Тип установи: приватна мовна школа
Типи курсів: загальна англійська (ESL), академічна англійська, підготовка до іспитів, ділова англійська, англійська + мистецтво, табори й курси для дітей та молоді, англійська для дорослих 50+, дипломні програми
Мова навчання: англійська
Вартість*: від 405 $ CAD за тиждень вивчення англійської / від 2, 700 $ CAD за 2 тижні мовного табору
Вік: від 15 років

*Актуальну вартість програм необхідно уточнювати в консультантів BEC

LABV 2019 Price List

Languages ​​Across Borders (LAB) – мовна школа преміум-класу. Будучи членом освітньої асоціації LCI, LAB має понад 15-річний досвід роботи в Монреалі, Мельбурні та Ванкувері. Школа LAB пропонує оригінальні навчальні програми та курси для студентів різних рівнів і вікових груп. Ставши студентами LAB, Ви отримуєте безцінний досвід спілкування з дружною командою викладачів і студентів зі всього світу та гарантований приголомшливий результат.

Завдяки інтерактивному стилю навчання та різноманітним його формам вивчення англійської мови в LAB приносить студентам радість і задоволення!

Хочете поліпшити англійську? Маєте плани вчитися в університеті або коледжі в Канаді? Ваша мета – вивчати англійську + мистецтво або медіа? Хочете вивчати англійську, щоб подорожувати світом? Незалежно від вашої мети у вивченні англійської мови, зареєструйтеся в LAB у Ванкувері та реалізуєте свою мрію.

Програми:

Загальна англійська

Ідеально підходить для студентів, які хотіли б поліпшити свій рівень і стати впевненими в спілкуванні за реальних життєвих ситуацій. Дотримуючись динамічного та інтерактивного підходу, студенти щодня виконують різні завдання з усного мовлення, аудіювання, письма й читання.

Мінімальний рівень мови – від середнього

Тривалість – від 1 тижня

Навички сприйняття англійської на слух і вимова

За допомогою спеціальних вправ на аудіювання студенти працюють над поліпшенням не тільки своїх навичок сприйняття на слух, а й збагаченням словникового запасу. Під час курсу студенти також тренують власну вимову, вивчаючи звукову систему, ритм, інтонацію англійської.

Мінімальний рівень мови – від початкового

Тривалість – від 1 тижня

Академічна англійська

Програма для тих, хто хотів би поліпшити свої навички читання, бути впевненим у точності граматики як в усній, так і в письмовій англійській. Студенти практикують розуміння прочитаного, аналізують тексти й нову лексику. Такі вправи готують їх до успішного майбутнього навчання в коледжах та університетах на англомовних програмах у Канаді або будь-якій іншій країні світу.

Мінімальний рівень мови – від середнього

Тривалість – 4 тижні

Підготовка до IELTS

Ця чотиритижнева програма призначена для того, щоб допомогти студентам оволодіти технікою та «секретами» тесту IELTS і максимально збільшити шанси складаня іспиту на високий бал. Сам іспит проходить у кампусі, LaSalle College Vancouver, оскільки LAB є офіційним центром тестування IELTS.

Мінімальний рівень мови – просунутий

Тривалість – 4 тижні

Партнери:

Програми англійської в LAB + дипломні програми у сфері мистецтва та медіа в LaSalle College Vancouver

LAB пропонує своїм студентам удосконалити англійську та пройти 11-тижневі курси прикладного мистецтва в LaSalle College Vancouver. Ця програма ідеальна для тих, хто цікавитеся мистецтвом і медіа та хотів би поглибити знання. Після закінчення курсу студенти отримують диплом.

Мінімальний рівень мови – від середнього

Тривалість – 23 тижні

Англійська для дорослих (50+)

Ця програма призначена для зрілих студентів, які хотіли б поєднати цікавий досвід подорожі з вивченням англійської. Вона насичена екскурсіями мальовничими куточками Ванкувера, спілкуванням із місцевими жителями та учасниками програми з усього світу.

Мінімальний рівень мови – від початкового

Тривалість – 2 тижні

Ділова англійська

Ряд курсів ділової англійської орієнтований на студентів, мета яких – застосування мови в роботі або під час її пошуку.
Програми курсу розроблені з метою дати студентам практичну можливість розвинути всі навички, необхідні для будь-якої ситуації в процесі роботи. Вивчення ділової комунікації проходить у форматі імітованих зустрічей, нарад, презентацій, телефонних дзвінків, листування, вивчення відповідної літератури.

Мінімальний рівень мови – від середнього

Тривалість – 4 тижні

Програма підготовки до коледжу / університету

Програма LAB Vancouver Pathway дає студентам необхідні академічні навички для успішного навчання в партнерському коледжі чи університеті LAB після середньої школи. Спеціалізована навчальна програма та академічна підтримка гарантують студентам успішне зарахування до університетів / коледжів-партнерів у Канаді та за її межами навіть без складання іспиту IELTS чи TOEFL.

Мінімальний рівень мови – від початкового

Тривалість – в залежності від стартового рівня

Індивідуальні заняття з викладачем

Приватні уроки з одним із професійних тьюторів LAB допоможуть Вам зосередитися конкретно на своїх потребах, від розмовної англійської, вимови, підготовки до тестів до будь-яких інших напрямків англійської.

Мінімальний рівень мови – від початкового

Тривалість – від 1 заняття

LABV 2019 English&Arts Certificates

LABV GEP Seniors Program 2019

LABV Road to IELTS 2019

Англійська мова онлайн в найкращій школі Канади