Жахливим парадоксом війни є те, що найбільше від неї страждають ті, хто в ній найменше залучений. 

З початком повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну вже відомо про загибель близько 145 дітей, поранено в два рази більше. Саме діти є тими, кого треба убезпечити від війни в першу чергу. 

Спільно з канадською мережею шкіл Palliser School Division ми запускаємо благодійний проект “Help Ukrainian Children Displaced By War”. Нашою метою є допомогти внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми дочекатися перемоги в безпеці, завершуючи навчальний рік в канадській школі.

Вартість: проживання та навчання покриває школа. Інші витрати покриваються фондом та безпосередньо учасниками проекту за фінансової спроможності

Тривалість: три місяці від прибуття в Канаду

Вік учасників: 4-11 класи

Ми прагнемо максимально відгородити дітей від жахіть війни, тому, окрім навчання та проживання, агенція бере на себе організацію дозвілля та послуг психолога. Хоча приїзд до Канади й буде вимушеним, ми намагатимемось перетворити цей період на приємні спогади про цікаві знайомства, культурний обмін та подорожі. 

Посилання на анкету для учасників: https://forms.gle/qdyt8NQNCPZFNZ3y6

Аби покрити витрати на візу, переліт, організацію дозвілля в Канаді та інші необхідні для учасників речі, ми запустили збір коштів. Будь-яка ваша підтримка допоможе цьому проекту стати реальним! 

Зробити внесок 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.